Прозорість діяльності

Про прозорість та інформаційну

відкритість діяльності закладів освіти

Відповідно до статей 30, 68 Закону України "Про освіту" від 5 вересня 2017 року № 2145-VIII (далі Закон), п.3 листа Міністерства освіти і науки України від 13.10.2017 № 1/9-554 "Щодо нагальних питань впровадження Закону України "Про освіту", наказів департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 08.11.2017 № 559р, територіального відділу освіти Вознесенівського району від 13.11.2017 № 511р "Про прозорість та інформаційну відкритість діяльності закладів освіти", з метою забезпечення прозорості та інформаційної відкритості діяльності школи на нашому сайті розміщена і оновлюється така інформація:

1. Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів у звітному році;

2. Інформація про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством, перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості;

3. Інформацію про стан виконання бюджету у розрізі статей доходів і видатків.