ШАНОВНІ БАТЬКИ

Адміністрація навчального закладу інформує Вас про те, що з 26 жовтня по 01 листопада 2015 року у Ваших дітей період осінніх канікул.

Класні керівники провели з учнями цикл профілактичних бесід з техніки безпеки та попередження дитячого травматизму:

- Правила поведінки в громадських місцях під час канікул;

- Протипожежна безпека, користування газом та електроприборами;

- Обережно, вибухонебезпечні предмети!

- Обережно, дикі тварини!

- Будь уважним у лісі! Як розводити багаття!

- Обережно, отруйні гриби!

- Правила дорожнього руху, руху на залізницях, в літаках;

- Профілактика правопорушень, бродяжництва, жебратства;

- Як спілкуватися з незнайомцями, поведінка в ліфті;

- Профілактика негативних явищ серед учнів (ігроманія).

Звертаємо увагу на організацію відпочинку вашої дитини під час канікул. Приділяйте будь ласка, їй більше уваги, залучайте до виконання домашніх обов’язків, тримайте під контролем проведення дозвілля за межами дому. Проводьте роз’яснювальні бесіди. Обмежте перебування вашої дитини за межами дому у вечірній час. Не дозволяйте дітям відвідувати місця, де вживаються спиртні напої.