Вступ до школи

1. До першого класу приймаються діти, як правило, з 6 років (станом на 01 вересня року зарухування).
2. Прийом дітей до школи здійснюється на безконкурсній основі відповідно до території обслуговування. Діти, які територіально не обслуговуються школою, можуть бути зараховані до неї при наявності вільних місць.
3. Для зарахування дитини до першого класу батьками, або особами, які їх замінюють, подаються:

• заява;
  • копія свідоцтва про народження;
  • згода на обробку персональних даних;
  • медична карта дитини встановленого зразка;
  • копія паспорту одного з батьків.

4. Прийом здійснюється без проведення вступних випробувань, тестувань, співбесід, іспитів з перевірки знань з навчальних предметів.

5. Забезпечується першочерговий прийом до перших класів дітей, які постійно проживають на закріпленій за школою території обслуговування, або мають старших сестер і братів, які навчаються у даному закладі.

ЗАПОРІЗЬКА МІСЬКА РАДА

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ

ЗАПОРІЗЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №20 ЕКОЛОГІЧНОГО ПРОФІЛЮ

ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

бульвар Шевченка, 49, м. Запоріжжя, 69091, тел.(0612) 32-26-59

E-mail:[email protected], Код ЄДРПОУ 26316640

31.05.2018                                  № 07-РУ

Про зарахування дітей

до перших класів

Зарахувати до перших класів таких учнів:

1. Багрій
  28. Тупікова
  29. Шоломицький
  30. Анцифєров

Підстава: Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних, комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367, заяви батьків.

Директор ЗОШ № 20

екологічного профілю                                                                                В.І.Шульга