Для класних керівників

1. Класні керівники беруть участь у видачі підручників з бібліотечного фонду, а в кінці  навчального року організовують їх повернення.
2. Разом з дітьми та батьками оформити куточок збереження підручників.
3. Ознайомити учнів з єдиними вимогами по збереженню підручників.
4. Ознайомити учнів з критеріями оцінювання підручників.
5. Розподілити обов‘язки відповідальних за перевірку підручників у класі.
6.  Один раз на семестр виставляти оцінки в щоденник за стан збереження підручників.

7. Надати допомогу посту бережливих  у   плануванні   роботи.
8. Разом з батьками здійснювати заходи по вихованню в учнів бережливого ставлення до  книги. На батьківських зборах аналізувати наслідки рейдів-перевірок.
9. Планувати проведення класних зборів "Учись  учитися“, де висвітлювати роль  підручників. Аналізувати відношення до них учнів, брати участь в акції “Подаруй книгу  бібліотеці”.
10. Відмітити учнів і батьків, які краще зберегли підручники.
11. Вклеїти в щоденники учням пам’ятки  про  єдині  вимоги  щодо збереження  підручників
12. Стежити за тим, щоб після закінчення навчального року підручники, які потребують  ремонту, були своєчасно відремонтовані та  здани у бібліотеку.